1. FORUM SAYFAMIZ TÜM İNSANLIĞA AÇIKTIR! LÜTFEN DÜZEYLİ BİR ŞEKİLDE DİLEDİĞİNİZ GİBİ PAYLAŞIMLARINIZI YAPINIZ...
    Duyuruyu Kapat

Antalya'da Sünnet Doktoru

'Doktorlar, öneriler sorular' forumunda hayatafarklıbak tarafından Oca 17, 2017 tarihinde açılan konu

1. hayatafarklıbak

hayatafarklıbak Yeni Üye Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Ratings:
    +6 / 0 / -0
    Oğlumun sünnetini Antalya'da yaptırdık ailemin yanında. Henüz 6-7 aylıktı yavrum. Pek bi korkuyordum ama ailemin yanındayken de yaptırmak istiyordum. Böylelikle karar verdim yaptırmaya. Zaten öğrendiğime göre küçükten yaptırmak çok daha iyiymiş. Kendim de doğruluğunu tecrübe ettim ve size de kesinlikle tavsiye ediyorum küçükken yaptırın.

Küçükken yapıldığında hem çocuk hatırlamıyor hem de bezliyken daha kolay iyileşiyor. Çişi yakıyormuş ve çabuk iyileştiriyormuş.

Kendisi tamamen çocuk cerrahi alanında gerçek bir uzman olan Op. Dr. Muzaffer Zorlu hocamdan bir arkadaşın tavsiyesiyle randevu aldık. (yanık vb. konularda da bakıyormuş) Ciddi anlamda doluydu arkadaşlar. Sekreter hanım bize almamız gereken ilaçları söyledi. (uyuşturucu ilaçlar ki iğne yaparken canı yanmasın diye)

Aldık ve randevu saatinde gittik. O kremleri sürerek uyuşturucu iğne yaparken hissetmemesini sağladılar. Bir süre bekledik ve operasyon için cerrahi odasına girdik. Öncelikle Doktorumuz Muzaffer bey, oğlumu öptü kokladı onunla gerçekten harika bir bağ kurdu. O fotoğrafları her gördüğümde tüylerim diken diken oluyor. Bence gerçek doktor böyle olur arkadaşlar. Yani o kadar güzel konuştu öptü kokladı ki güven verdi önce bebeğime. Sonra da iğneleri yaparak operasyona başladı. Tabi ben odada duramadım. Oğlum uyanık şekilde bir oyuncakla oynarken sünneti olup bitti.

Ve inanın sünnet ağrısıyla bir kez bile ağlamadı bebeğim. Kesinlikle tavsiye ederim. Ben uyuşukluk geçtikten sonra ağrı başlar ağlar diye düşünüyordum ancak hiç ama hiç ağlamadı. Gerçekten inanılmaz. Hayatımda gördüğüm en iyi doktorlardan biri kendisi. Ona buradan teşekkürlerimi iletiyorum.

Bir oğlum daha olursa. Sünnetçisi belli. :)

Bu Sayfayı Paylaş