1. FORUM SAYFAMIZ TÜM İNSANLIĞA AÇIKTIR! LÜTFEN DÜZEYLİ BİR ŞEKİLDE DİLEDİĞİNİZ GİBİ PAYLAŞIMLARINIZI YAPINIZ...
    Duyuruyu Kapat

Genital Estetik

'Genital Estetik' forumunda Kader tarafından Ara 16, 2016 tarihinde açılan konu

1. Kader

Kader Üye

Alınan Beğeniler:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    Ratings:
    +12 / 0 / -0
    Genital Organlarda Yapılan Estetik Girişimler

Genital organlarda yapılan estetik girişimleri; dış genital organlarda yapılan ve iç genital organlarda yapılan estetik girişimler olarak ikiye ayırabiliriz. Bu başlıklarda, kendi altlarında çeşitler barındırır.
    Dış genital organlarda yapılan estetik girişimler:
    -Labioplasti (küçük dudakların (labium minüs) küçültülmesi)
    -Labium majuslara yağ yada dolgu enjeksiyonu (büyük dudakların dolgunlaştırılması)
    İç genital organlarda yapılan estetik girişimler:
    -Hymenoplasti (kızlık zarı onarımı)
    -Vajinoplasti (vajinanın daraltılması)
    Labioplasti (Küçük Dudak Estetiği) Ameliyatı
    Özellikle zayıf insanlarda, çok rahatsız edici ve bariz bir şekilde kendini belli eden dudaklar, giyim seçeneklerinizi de olumsuz etkiler. Labioplasti, bu rahatsızlığı olanların tercih ettiği bir estetik ameliyattır.
    Küçük dudaklar uyuşturulur ve iç dudaklar dış dudakların arasından fazla sarkmayacak şekilde, eşit denilecek kadar küçültülebilir. Dikişlerin de erimesi ile onarım tamamlanır.
    Büyük Dudakların Dolgunlaştırılması
    Bazı kişilerde büyük dudaklar, sarkık ve buruşuk görünüme sahip olabilir. Arzu edilen dış görünüm, dış dudakların yeteri kadar dolgunlaştırılıp, iç dudakları örtecek şekilde olmasıdır.
    Hymenoplasti Kızlık Zarı Tamiri
    Hymenoplasti işlemi, yırtılan kızlık zarının tekrar dikilmesidir. Sağlık açısından herhangi bir zorunluluk barındırmaz.
    Vajinoplasti Ameliyatı
    Vajina genişlemesi nedeniyle yapılan bir ameliyattır. Çok sayıda doğum yapmak, buna sebep olabilir. Vajina genişlemesi, cinsel ilişki sırasında vajinanın tam kavrayamaması sonucu ses çıkarmasına sebep olur. Bu da cinsel ilişkiyi oldukça olumsuz etkiler. Vajinoplasti ameliyatı, bu soruna çözüm olabilir.

2. nil_duru

nil_duru Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ratings:
    +0 / 0 / -0
    labioplasti olmak istiyorum. bu kouda araştırma halindeyim suan ağrı çok oluyor mu? bilgi verebilir misiniz. nette çok farklı görüşler mevcut kafam çok karıştı.

3. buse

buse Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ratings:
    +0 / 0 / -0
    merhaba nil_duru, bende 2 ay önce bu ameliyatı oldum Ankara da Ebru Zülfikaroğlu'na. çok tedirgindim ama korkulacak birşey yok aslında. ameliyat sonrası sızlamalar elbette oluyor. ama tahminimden daha kolay atlattım. eğer gerçekten rahatsızlık duyuyorsan olmanı tavsiye ederim. şehirsışındanda epey gelen oluyor Ebru Hanım'a iletişime geçmek istersen http://www.evakadinsagligi.com/labioplasti.php yada özelden sana nosunuda verebilirim. şimdiden geçmiş olsun.

4. Kader

Kader Üye

Alınan Beğeniler:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    Ratings:
    +12 / 0 / -0
    Merhabalar nil-duru hanım. Benim başımdan geçen bir ameliyat değil doğrusu ama size şunu söyleyebilirim ki, genital bölge çok özel bir bakım isteyen bölgedir. Ve bu bakımdan, ameliyat sonrası genital bölgenin hijyeni, ağrı sızı için de, bir o kadar etkendir. İltihaplanması enfeksiyon oluşması halinde daha fazla ağrı sızı verecektir. Ayrıca ekstradan müdahalede gerektirebilir. İlaç tedavisi gibi.

5. Kader

Kader Üye

Alınan Beğeniler:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    Ratings:
    +12 / 0 / -0
    Öneriniz çok güzel. Sağolun. Deneyimlerinizi paylaşmanız çok iyi olmuş. Teşekkürler Buse hanım.

6. tugcekahyali

tugcekahyali Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Ratings:
    +1 / 0 / -0
    Ameliyat sonrası hissizlik sorunu oluyor bazı kişilerde.Bu yüzden ben de çekiniyorum olmaya açıkçası..

7. Kader

Kader Üye

Alınan Beğeniler:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    Ratings:
    +12 / 0 / -0
    Sizin kararınız tabi saygı duyarım ama bir yetkili kişi ile görüşmenizde fayda var bence. Bir doktora danışmanızı tavsiye ederim.

8. neslihandemir

neslihandemir Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ratings:
    +0 / 0 / -0
  9. bahar1234

bahar1234 Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Ratings:
    +1 / 0 / -0
    zaten lokal anestezi ile yapıyor sonrası biraz belki...

Neden buna ihtiyaç duydun ki?

Bu Sayfayı Paylaş