1. FORUM SAYFAMIZ TÜM İNSANLIĞA AÇIKTIR! LÜTFEN DÜZEYLİ BİR ŞEKİLDE DİLEDİĞİNİZ GİBİ PAYLAŞIMLARINIZI YAPINIZ...
  Duyuruyu Kapat

Karın Germe Estetiği

'Vücut Estetiği' forumunda Hayal Dünyası tarafından Ara 27, 2016 tarihinde açılan konu

 1. Hayal Dünyası

  Hayal Dünyası Moderator Site Yetkilisi

  Katılım:
  Ara 15, 2016
  Mesaj:
  810
  Alınan Beğeniler:
  3
  Ödül Puanları:
  23
  Cinsiyet:
  Kadın
  Şehir:
  İstanbul
  Ratings:
  +3 / 0 / -0
  [​IMG] Karın germe estetiği ameliyatı genel anestezi altında bir estetik cerrah tarafından ve mutlaka bir hastane ortamında yapılması gereken bir estetik ameliyattır.

  Karın germe estetiği ameliyatının süresi ortalama 2 saat sürmektedir.

  Karın germe estetiği ameliyatı liposuction ile kombine edilebilen bir estetik ameliyattır ve ben genelde liposuction ile kombine ederek gerçekleştirilmektedir. Bu ameliyat karın germe estetiği ameliyatından sonra hastanın hastanede bir gün kalması yeterlidir. Karın germe estetiği ameliyatında görünecek izi sorarsanız ameliyat izi iç çamaşırı yani bikini bölgesi diye adlandırılan çamaşırın altında kalan kısımda gizlenir. Hastanın ameliyatından hemen sonrasında, anesteziden çıkar çıkmaz hastaya ağrı kesici tedavisi uygulanır.  Karın Germe Estetiği Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Kişi operasyon sonrasında karınlarını çok germemeleri gerekmektedir. Estetik Karın germe estetiği operasyonu olacak kişiler bir hafta önceden aspirin ve benzeri ilaçları kullanımını kesmelerini sigara içmemelerini hatırlatmaktayız. Karın germe operasyonu öncesinde kişinin rutin kontrollerini yapılır. Kişinin tansiyon ve şeker değerleri sürekli kontrol altında tutulur ve uygun değerlerde kalması sağlanır.
   

Bu Sayfayı Paylaş