1. FORUM SAYFAMIZ TÜM İNSANLIĞA AÇIKTIR! LÜTFEN DÜZEYLİ BİR ŞEKİLDE DİLEDİĞİNİZ GİBİ PAYLAŞIMLARINIZI YAPINIZ...
    Duyuruyu Kapat

Kullandığım Operatör Sorunları!!!

'Operatör Şikayetleri' forumunda Kader tarafından Oca 28, 2017 tarihinde açılan konu

1. Kader

Kader Üye

Alınan Beğeniler:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    Ratings:
    +12 / 0 / -0
    Merhabalar cümleten arkadaşlar. Benim kullandığım operatör avea yani türktelekom. Ama sürekli konuşma sırasında servis kullanılamıyor diyerek hat gidiyor. Daha çok görüntülü konuşma yaparken servis kapsama alanı dışına çıkıyor. Tabi durum böyle olunca karışıdaki kişide bu farklı algılanmaya sebebiyet verebiliyor. Konuşmam bölünüyor sürekli. Çok rahatsız ediyor bu durum tahmin edersiniz ki. Yalnızca bende oluşan bir sorun mu acaba hiç bilmiyorum. Böyle sorunlar yaşayanlar var mı aranızda arkadaşlar. Ne yapabilirim?

Hatta bazen numaramı isteyen birisine verip, sen benim telefonumu çaldır senin numaranda benim telefonuma düşsün, kaydederim dediğim kişiler, arama yaptıkları zaman ulaşılamıyor diyor. Cebimdeki telefonu çıkarıp bakıyorum açık ve herhangi bir sorun yok. Bir türlü anlam veremiyorum. Ulaşılamadıktan sonra neden telefon kullanayım ki sonuçta. Bu soruna bir çözüm mümkün mü acaba? Bir bilgisi olan yada başından geçmiş veya şahit olmuş kişiler lütfen bilgi versinler. Yetkili ile mi konuşmalıyım?

Bu Sayfayı Paylaş